Certyfikat:UL,CE,ROHS,CCC,ISO;
Możliwość dostaw: 400 000 sztuk rocznie;
MOQ: 1 ~ 100 sztuk w oparciu o cenę EXW; 100 sztuk powyżej w oparciu o cenę FOB.
Kod HS: 8414593000
Nasza firma zapewnia klientom unikalny urok, doskonałą wydajność i stabilną jakość 250mm przemysłowy wentylator wyciągowy, Wentylator EC 225 mm z wygiętym do tyłu trzonkiem, Wentylator promieniowy odśrodkowy wsteczny z ścisłym trybem zarządzania jakością. Polegamy na postępach technologicznych, ścisłym zarządzaniu i doskonałych usługach, aby zapewnić klientom jakośćWentylator z silnikiem EC 175 mm z napędem wstecznym . „Reputacja to życie, jakość i przetrwanie”. Jest to zasada wszystkich pracowników naszej firmy, a także cel dążenia do tego. Aby zbudować światowej klasy przedsiębiorstwo o globalnej konkurencyjności z „innowacyjnym ogólnym celem, zielonym ogólnym celem, technologią ogólnym, ogólnym zdrowiem i ogólną internacjonalizacją”. „Jakość First, First First” to zasada serwisowa naszej firmy od wielu lat. Nasze produkty są szeroko stosowane na rynku krajowym i otrzymały wysokie uznanie od naszych klientów. Nasz zespół jest zaangażowany w zapewnianie wyjątkowej obsługi klienta i wsparcia wszystkim naszym klientom. Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia wyjątkowej wartości naszym klientom, zarówno pod względem jakości, jak i cen.
-
250mm Dc Przemysłowy przenośny wentylator wyciągowy Chłod...Certyfikat:UL,CE,ROHS,CCC,ISO;Więcej
Możliwość dostaw: 400 000 sztuk rocznie;
MOQ: 1 ~ 100 sztuk w oparciu o cenę EXW; 100 sztuk powyżej w oparciu o cenę FOB.
Kod HS: 8414593000 -
Wentylatory odśrodkowe DC wsteczneWentylatory odśrodkowe prądu stałego (prądu stałego) wsteczne to zaawansowane urządzenia-przenoszące powietrze przeznaczone do-wysokowydajnych zastosowań związanych z wentylacją i cyrkulacją...Więcej
-
Wentylatory odśrodkowe 175 mm EC 50 60hz 115 V do zastoso...Certyfikat:UL,CE,ROHS,CCC,ISO;Więcej
Możliwość dostaw: 400 000 sztuk rocznie;
MOQ: 1 ~ 100 sztuk w oparciu o cenę EXW; 100 sztuk powyżej w oparciu o cenę FOB.
Kod HS: 8414593000 -
Wentylator odśrodkowy 250 mm EC z krzywą wsteczną do chło...Certyfikat:UL,CE,ROHS,CCC,ISO;Więcej
Możliwość dostaw: 400 000 sztuk rocznie;
MOQ: 1 ~ 100 sztuk w oparciu o cenę EXW; 100 sztuk powyżej w oparciu o cenę FOB.
Kod HS: 8414593000 -
Wentylator odśrodkowy 310 mm Ec z zakrzywieniem do tyłu i...Certyfikat:UL,CE,ROHS,CCC,ISO;Więcej
Możliwość dostaw: 400 000 sztuk rocznie;
MOQ: 1 ~ 100 sztuk w oparciu o cenę EXW; 100 sztuk powyżej w oparciu o cenę FOB.
Kod HS: 8414593000 -
Wentylator odśrodkowy 310mm 115V FFU EC z wygiętymi do ty...Certyfikat:UL,CE,ROHS,CCC,ISO;Więcej
Możliwość dostaw: 400 000 sztuk rocznie;
MOQ: 1 ~ 100 sztuk w oparciu o cenę EXW; 100 sztuk powyżej w oparciu o cenę FOB.
Kod HS: 8414593000 -
Wentylator odśrodkowy 310 mm EC z zakrzywionym tyłemCertyfikat:UL,CE,ROHS,CCC,ISO;Więcej
Możliwość dostaw: 400 000 sztuk rocznie;
MOQ: 1 ~ 100 sztuk w oparciu o cenę EXW; 100 sztuk powyżej w oparciu o cenę FOB.
Kod HS: 8414593000
Dobra cena za przedmiot, dostawa była nadal szybka, a po jej uzyskaniu sprawdziłem jakość i trwałość! A warunki produktu i dostawy były zgodne z oczekiwaniami.
Jest to firma o profesjonalnej wiedzy, przed zakupem mieliśmy wiele rzeczy, których nie rozumieliśmy. Obsługa klienta była bardzo cierpliwa, aby nam odpowiedzieć, co sprawiło, że poczułem się
Kupiliśmy podobne produkty od różnych dostawców. Prawdą jest, że produkty tutaj są lepsze, a usługa jest również bardzo dobra, co wystarczy, aby udowodnić, że dobre produkty i usługi mogą uzyskać
Klienci ich produktów są całkiem zadowoleni. Komunikacja jest płynna.
Ich opakowanie produktów jest kompletne, a instalacja jest szybka! Zadowolony!
Wiemy, że Twoja firma ma wielką reputację w branży i że przez lata nigdy nie obniżyłeś standardów i zawsze naciskałeś na lepsze! Byliśmy pod wrażeniem twojego poświęcenia w rozwiązywanie naszych
Nasz Wentylator chłodzący FFU 225 mm z pojedynczym wlotem, Dmuchawa odśrodkowa z pojedynczym wlotem prądu stałego 140 mm, Wentylator ścienny EC AHU 225 mm jest wiarygodna pod względem jakości, rozsądna cena, wysoka wiarygodność dzięki dobrej usłudze posprzedażnej, która jest pierwszym wyborem dla większości przedsiębiorstw.








