Certyfikat:UL,CE,ROHS,CCC,ISO;
Możliwość dostaw: 400 000 sztuk rocznie;
MOQ: 1 ~ 100 sztuk w oparciu o cenę EXW; 100 sztuk powyżej w oparciu o cenę FOB.
Kod HS: 8414593000
Jesteśmy zorientowaną na technologię na dużą skalę Wentylator EC z pojedynczym wlotem 140 mm, 160 mm bezszczotkowy wentylator EC z pojedynczym wlotem, Miniaturowa dmuchawa odśrodkowa z pojedynczym wlotem Firma integrująca badania i rozwój, operacja i usługa. Z całego serca zapewniamy klientom wysokiej jakości160mm plastikowa dmuchawa klimatyzatora oraz obsługa klienta pełna wyjątkowego ducha naszej firmy. Nasza firma stale zwiększa transformację systemu firmy, ustanawiając nowoczesny system przedsiębiorstwa, kultywując własną podstawową konkurencyjność oraz wprowadza i kultywując transnarodowe talenty biznesowe. Nalegamy, aby zachować prawość i innowacje, pionierkę i modernizację, przejęcie wdrażania i pogłębianie reformy przedsiębiorstwa. Rozsądna cena, terminowa dostawa i uczciwe zarządzanie są podstawą sukcesu. Zapewnimy produkty najlepszej jakości, poświęcenie się najbardziej zadowalającym usługom jako cel. Dzięki koncepcji współpracy Win-Win firma jest zaangażowana w obsługę klientów. Dzięki duchowi dostaw i obsłudze wielu kategorii, bezproblemowej i gwarantowanej czasu dostawy firma stale poprawia swoją reputację na rynku poprzez ścisły przegląd i przegląd produktów. Jesteśmy zaangażowani w opracowywanie i badanie nowych produktów w celu zaspokojenia stale zmieniających się potrzeb naszych klientów. Oferujemy szeroką gamę produktów, w tym elektronikę, tekstylia, maszyny i wiele innych.
-
Silnik 120 mm 0-10 V DC Wentylator odśrodkowy z pojedyncz...Certyfikat:UL,CE,ROHS,CCC,ISO;Więcej
Możliwość dostaw: 400 000 sztuk rocznie;
MOQ: 1 ~ 100 sztuk w oparciu o cenę EXW; 100 sztuk powyżej w oparciu o cenę FOB.
Kod HS: 8414593000 -
Silnik z zewnętrznym wirnikiem o średnicy 140 mm, pojedyn...Certyfikat:UL,CE,ROHS,CCC,ISO;Więcej
Możliwość dostaw: 400 000 sztuk rocznie;
MOQ: 1 ~ 100 sztuk w oparciu o cenę EXW; 100 sztuk powyżej w oparciu o cenę FOB.
Kod HS: 8414593000 -
Wentylator promieniowy 140 mm DC Odśrodkowy wentylator wy...Certyfikat:UL,CE,ROHS,CCC,ISO;Więcej
Możliwość dostaw: 400 000 sztuk rocznie;
MOQ: 1 ~ 100 sztuk w oparciu o cenę EXW; 100 sztuk powyżej w oparciu o cenę FOB.
Kod HS: 8414593000 -
Wentylator odśrodkowy z dmuchawą z pojedynczym wlotem, 14...Certyfikat:UL,CE,ROHS,CCC,ISO;Więcej
Możliwość dostaw: 400 000 sztuk rocznie;
MOQ: 1 ~ 100 sztuk w oparciu o cenę EXW; 100 sztuk powyżej w oparciu o cenę FOB.
Kod HS: 8414593000 -
Bezszczotkowy wentylator odśrodkowy EC z pojedynczym wlot...Certyfikat:UL,CE,ROHS,CCC,ISO;Więcej
Możliwość dostaw: 400 000 sztuk rocznie;
MOQ: 1 ~ 100 sztuk w oparciu o cenę EXW; 100 sztuk powyżej w oparciu o cenę FOB.
Kod HS: 8414593000 -
Bezszczotkowy promieniowy wentylator odśrodkowy EC o śred...Certyfikat:UL,CE,ROHS,CCC,ISO;Więcej
Możliwość dostaw: 400 000 sztuk rocznie;
MOQ: 1 ~ 100 sztuk w oparciu o cenę EXW; 100 sztuk powyżej w oparciu o cenę FOB.
Kod HS: 8414593000 -
Silnik 140 mm 0-10 V 115 V Plastikowy wentylator odśrodko...Certyfikat:UL,CE,ROHS,CCC,ISO;Więcej
Możliwość dostaw: 400 000 sztuk rocznie;
MOQ: 1 ~ 100 sztuk w oparciu o cenę EXW; 100 sztuk powyżej w oparciu o cenę FOB.
Kod HS: 8414593000
Dobra cena za przedmiot, dostawa była nadal szybka, a po jej uzyskaniu sprawdziłem jakość i trwałość! A warunki produktu i dostawy były zgodne z oczekiwaniami.
Jest to firma o profesjonalnej wiedzy, przed zakupem mieliśmy wiele rzeczy, których nie rozumieliśmy. Obsługa klienta była bardzo cierpliwa, aby nam odpowiedzieć, co sprawiło, że poczułem się
Kupiliśmy podobne produkty od różnych dostawców. Prawdą jest, że produkty tutaj są lepsze, a usługa jest również bardzo dobra, co wystarczy, aby udowodnić, że dobre produkty i usługi mogą uzyskać
Klienci ich produktów są całkiem zadowoleni. Komunikacja jest płynna.
Ich opakowanie produktów jest kompletne, a instalacja jest szybka! Zadowolony!
Wiemy, że Twoja firma ma wielką reputację w branży i że przez lata nigdy nie obniżyłeś standardów i zawsze naciskałeś na lepsze! Byliśmy pod wrażeniem twojego poświęcenia w rozwiązywanie naszych
Wzmocniamy świadomość rynku w Wentylator odśrodkowy DC 190 mm, Przemysłowy wentylator z podwójnym wlotem i zakrzywioną do przodu krawędzią, Wodoodporny wentylator wyciągowy 220 mm , Przestrzegaj orientacji klientów, zaspokoi potrzeby klientów i staraj się przekroczyć oczekiwania klientów.








